VÝROBA REKLAMY

Naše řešení pro výrobu reklamy

Výroba reklamy je provázená celou řadou fází a technologických postupů. V MarkSimon je máme zvládnuté díky mnohaleté praxi a kvalitnímu vybavení. Vyrábíme reklamu ze dřeva, plastu, kovu a papíru. Podívejte se co v MarkSimon dokážeme.

FRÉZA

Vaší reklamu vyřežeme do nejmenšího detailu

Naše frézy opracují Vaše řešení reklamy dokonale. Fréza je často využívána pro výrobu reklamy ze dřeva, kovu i plastu. Pracuje rychle, přesně a díky tomu můžeme tvořit opravdu originální reklamu. Plexi reklamní stojany, orientační systémy a celá řada dalších řešení. Postaráme se i o dopravu a instalaci těchto výrobků.

Tisk

Tisková řešení na klíč

Tisk má celou řadu možností. Můžete si nechat potisknout od fólie až po bannery, které patří k nejžádanějším řešením. Zkušenosti máme také s exteriérovými aplikacemi velkoformátového tisku nebo s potiskem aut. Tiskneme také na backlight fólie, které jsou určené pro prosvícení. Naše řešení pro tisk počítají s velkoplošným tiskem, nejrůznějšími tvarovými ořezy, řezanou grafikou a i dokončovacími pracemi. Vyřešíme vizuál, návrh DTP i instalaci Vaší tiskové reklamy.

LASER

Naše lasery řežou detailně

Laser je specializovaná technologie co využívá laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. V MarkSimon Vám laserem vyřežeme logo, nápis či jiný tvar.  

Naši spokojení klienti

Cheil

Česká pošta

Beko

BSH

Altavia

Český rozhlas

Samsung

Bosch

Shell

HH Global

Alza

Siemens

Panasonic

ČSOB

Česká spořitelna

Klasa