Mark Simon Kladno

VÝROBA REKLAMY

Naše řešení pro výrobu reklamy

Výroba reklamy je provázená celou řadou fází a technologických postupů. V MarkSimon je máme zvládnuté díky mnohaleté praxi a kvalitnímu vybavení. Vyrábíme reklamu ze dřeva, plastu, kovu a papíru. Podívejte se co v MarkSimon dokážeme.

FRÉZA

Vaší reklamu vyřežeme do nejmenšího detailu

Naše frézy opracují Vaše řešení reklamy dokonale. Fréza je často využívána pro výrobu reklamy ze dřeva, kovu i plastu. Pracuje rychle, přesně a díky tomu můžeme tvořit opravdu originální reklamu. Plexi reklamní stojany, orientační systémy a celá řada dalších řešení. Postaráme se i o dopravu a instalaci těchto výrobků.

Tisk

Tisková řešení na klíč

Tisk má celou řadu možností. Můžete si nechat potisknout od fólie až po bannery, které patří k nejžádanějším řešením. Zkušenosti máme také s exteriérovými aplikacemi velkoformátového tisku nebo s potiskem aut. Tiskneme také na backlight fólie, které jsou určené pro prosvícení. Naše řešení pro tisk počítají s velkoplošným tiskem, nejrůznějšími tvarovými ořezy, řezanou grafikou a i dokončovacími pracemi. Vyřešíme vizuál, návrh DTP i instalaci Vaší tiskové reklamy.

LASER

Naše lasery řežou detailně

Laser je specializovaná technologie co využívá laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. V MarkSimon Vám laserem vyřežeme logo, nápis či jiný tvar.  

Naši spokojení klienti

Cheil

Česká pošta

beko

ALTAVIA

Český rozhlas

SAMSUNG

SHELL

EYE LEVEL

alza

Panasonic

ČSOB

ČESKÁ SPOŘITELNA