Mark Simon Kladno

Kariéra v MARKSIMON s.r.o. Kladno

Projektový manažer

Pracovní náplň: řízení svěřených projektů, kontrola kvality práce, kalkulace a plány pro řízení projektu, komunikace se zákazníky. Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost SW, praxe v oblasti projektového řízení výhodou.Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci v prestižním oboru, profesní růst,mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem

Truhlář - Modelář

Jednosměnný provoz, úvazek plný.

Poznámka: Vaším úkolem bude práce s plexisklem. Požadujeme: praxi v oboru, ukončené ÚSO, nutná manuální zručnost, časová flexibilita, termín nástupu nejlépe ihned.

Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti, měsíční hrubá mzda 32 000,- + bonusové ohodnocení.

Zámečník/ce, svářeč CO2

Požadujeme: praxe na pož. pozici je výhodou, manuální zručnost, vyučení, pečlivost, časová flexibilita.

Náplň práce: zámečnické práce (řezání závitů, vrtání), práce na kotoučových stolních pilách (řezání AL profilů a plexiskel).

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, stabilní práci v rozvíjející se společnosti.