REKONSTRUKCE KOMERČNÍCH JEDNOTEK

Vítejte ve Vašem novém komerčním prostoru

Zrekonstruujeme nebo vystavíme Vám kompletní řešení Vašeho komerčního prostoru. Od návrhu po kompletní realizaci.

REKONSTRUKCE

Máte komerční prostor?

Jste vlastníci komerčních prostor a ty z nějakého důvodu již neodpovídají Vašim současným potřebám? Rádi Vám pomůžeme s jejich rekonstrukcí. 

Vše začíná projektem. naší designéři a architekti si poslechnou Vaší představu a navrhnou Vám jaké by mohlo být řešení. Poté se věnujeme kompletní realizaci od A po Z. Vám tak ubydou starosti a my se postaráme o všechny stupně rekonstrukce Vaší komerční jednotky.

Pomůžeme Vám ať se jedná o restauraci, studio nebo prodejnu. Ozvěte se nám a společně zrekonstruujme Váš komerční prostor!

výstavba komerčních jednotek

Úplně nový komerční prostor

Máte nový komerční prostor a chcete ho přizpůsobit obrazu svému? Řešíte jak prakticky rozmístit nábytek, otázky kolem dispozičního řešení, rozmístění prodejního prostoru, zázemí, barvy a prostě celou ideu Vaší komerční jednotky? 

Naši architekti a designeři jsou tady pro Vás. Zkušenosti a praxe spolu s dobrými nápady Vám pomohou vybudovat opravdu originální komerční prostor. Společně se do toho pustíme!…Jsme MarkSimon. 

shop in shop

Stavíme obchody v obchodech...

Díky našim bohatým zkušenostem v oblasti reklamy jsme vám schopni vytvořit jakoukoliv variantu reklamních či propagačních stánků v maloobchodním konceptu „shop in shop“. Shop in shop je systém obchodu v obchodě, kdy má kupříkladu vlastník značky svou prodejní plochu umístěnou v jiném obchodě. Ve velké míře jde o prodejní plochy, které se věnují pouze sekundárním produktům dané společnosti. Takovýto reklamní stánek si u nás můžete nechat vyrobit na míru podle vašich potřeb z plexiskla, dřeva nebo kovu.

Naši spokojení klienti

Cheil

Česká pošta

beko

ALTAVIA

Český rozhlas

SAMSUNG

SHELL

EYE LEVEL

alza

Panasonic

ČSOB

ČESKÁ SPOŘITELNA