Mark Simon Kladno

DOPRAVA A INSTALACE REKLAMY

Vaší reklamu dopravíme na místo i se postaráme o její instalaci.

Hledáte kompletní řešení pro Vaší reklamu. V MarkSimon Vám vyrobenou reklamu dopravíme na požadované místo v rámci celé české republiky i mimo ní včetně instalace reklamy. Podívejte se jak vypadá naše řešení pro Vaší reklamu.

DOPRAVA

Vyrobená reklamní řešení dovezeme na místo instalace

Řešíte jak vyrobenou reklamu dostat na místo určení? V MarkSimon dodáváme kompletní řešení reklamy a proto reklamu nejenom vyrobíme ale i dostaneme na místo určení. Postaráme se o dopravu Vaše propagačního stánku, dovezeme Vaše nadměrné orientační systémy naší dopravou, která si poradí s malým i velkým nákladem. Dodávka nebo 12 tunový kamion? V MarkSimon to dovezeme rychle a i s případnou instalací Vaší reklamy.

INSTALACE

Na místě se postaráme i kompletní instalaci reklamy

Provádíme instalaci reklamních log, výstrčí, cedulí, výlepem samolepících prvků reklamy. Instalace provádíme interiérové tak i exteriérové. To znamená že si poradíme s instalací Vašeho stánku, stanu či s instalací interiérový ve Vaší prodejně. Pro instalaci reklamy na vyšší místa využíváme naší pojízdnou plošinu díky níž se Vaše reklama dostane do výšky až 8 metrů. Instalace reklam provádíme po celé České republice i v zahraničí. Obraťte se na nás jako desítky našich spokojených klientů.

Naši spokojení klienti

Cheil

Česká pošta

Beko

BSH

Altavia

Český rozhlas

Samsung

Bosch

Shell

HH Global

Alza

Siemens

Panasonic

ČSOB

Česká spořitelna

Klasa